Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/dantupri/domains/pardes.lt/public_html/catalog/model/buyeraccount/google_identity_toolkit.php on line 64Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/dantupri/domains/pardes.lt/public_html/catalog/model/buyeraccount/google_identity_toolkit.php on line 64 Pristatymas - Pardes – Odontologinių medžiagų parduotuvė
Pardes – Odontologinių medžiagų parduotuvė
Prekių krepšelis yra tuščias
Prisijungti | Registracija
Registracija >

Prisijungti

Dėmesio: jungiantis per Google ir Facebook jokie privatūs duomenys ir slaptažodžiai neperduodami į Pardes.lt sistemą. Google ir Facebook sistemos tik autorizuoja ir gražina patvirtinijmo kodą Pardes.lt sistemai.

Naujienos

Seminaras: Stiklo pluoštas... / ‘03-23

Seminaras: "Stiklo pluoštas kasdieniniame odontologo darbe - greitai ir lengvai" Praėjusį

Dantų šepetuko laikymas / ‘06-15

  Dantų šepetuko laikymas tamsioje vietoje skatina greitesnį mikrobų plitimą. A

Pristatymas

 


Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus. Prekes pristatysime Jums adresu, kurį nurodėte registracijos metu. Todėl būtina nurodyti teisingą ir pilną adresą. Mes įsipareigojame prekes pristatyti per 3 darbo dienas, po užsakymo apmokėjimo.
 
Užsakant prekių už 43 Eur ir daugiau, pristatymas Jums nieko nekainuos. Užsakant prekių už sumą, mažesnę nei 43 Eur, pristatymo kaina 2.90 Eur. Pristatymas į Nidą kainuoja 15 Eur.
 
Užsakymai priimami darbo dienomis 9-18 val.

 

Google+