Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/dantupri/domains/pardes.lt/public_html/catalog/model/buyeraccount/google_identity_toolkit.php on line 64Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/dantupri/domains/pardes.lt/public_html/catalog/model/buyeraccount/google_identity_toolkit.php on line 64 BEAUTIFIL Flow Plus F03 Takusis hibridinis kompozitas - Pardes – odontological materials electronic shop
Pardes – odontological materials electronic shop
Prekių krepšelis yra tuščias
Prisijungti | Registracija
Registracija >

Prisijungti

Dėmesio: jungiantis per Google ir Facebook jokie privatūs duomenys ir slaptažodžiai neperduodami į Pardes.lt sistemą. Google ir Facebook sistemos tik autorizuoja ir gražina patvirtinijmo kodą Pardes.lt sistemai.

Naujienos

Dantų šepetuko laikymas / ‘06-15

  Dantų šepetuko laikymas tamsioje vietoje skatina greitesnį mikrobų plitimą. A

BEAUTIFIL Flow Plus F03 Takusis hibridinis kompozitas

BEAUTIFIL Flow Plus F03 Takusis hibridinis kompozitas
27.50 €
Be mokesčių: 22.73 €

Produkto aprašymas

BEAUTIFIL Flow Plus F03 Takioji hibridinė restauravimo medžiaga.

BEAUTIFIL Flow Plus – tai naujas žingsnis restauravimo medžiagų evoliucijoje. Šis produktas apjungia hibridinio mišinio takumo ir stiprumo savybes, patvarumą ir estetiką. BEAUTIFIL Flow Plus tinka naudoti visais atvejais, įskaitant okliuzinius paviršius ir proksimalinius (kontaktinius paviršius). Kadangi šį produktą galima nesunkiai įšvirkšti, galinių dantų restauravimas tapo kaip niekada paprastas. Be to, BEAUTIFIL Flow Plus savybė išskirti fluoridą bei atsparumas bakterijų kolonizacijai puikiai apsaugo nuo antrinio karieso.

BEAUTIFIL Flow Plus F03 skirtas didelėms ertmėms restauruoti

2,2 g talpos švirkštai.

Atspalviai: A1, A2, A3.

Norimą atspalvį nurodykite komentaruose.


Pin it
Google+