Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/dantupri/domains/pardes.lt/public_html/catalog/model/buyeraccount/google_identity_toolkit.php on line 64Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/dantupri/domains/pardes.lt/public_html/catalog/model/buyeraccount/google_identity_toolkit.php on line 64 Instrumentų valymui ir dezinfekavimui KORSOLEX PLUS 2l. - Pardes – Odontologinių medžiagų parduotuvė
Pardes – Odontologinių medžiagų parduotuvė
Prekių krepšelis yra tuščias
Prisijungti | Registracija
Registracija >

Prisijungti

Dėmesio: jungiantis per Google ir Facebook jokie privatūs duomenys ir slaptažodžiai neperduodami į Pardes.lt sistemą. Google ir Facebook sistemos tik autorizuoja ir gražina patvirtinijmo kodą Pardes.lt sistemai.

Naujienos

Seminaras: Stiklo pluoštas... / ‘03-23

Seminaras: "Stiklo pluoštas kasdieniniame odontologo darbe - greitai ir lengvai" Praėjusį

Dantų šepetuko laikymas / ‘06-15

  Dantų šepetuko laikymas tamsioje vietoje skatina greitesnį mikrobų plitimą. A

Instrumentų valymui ir dezinfekavimui KORSOLEX PLUS 2l.

Instrumentų valymui ir dezinfekavimui KORSOLEX PLUS 2l.
  • Instrumentų valymui ir dezinfekavimui KORSOLEX PLUS 2l.
39.00 €
Be mokesčių: 32.23 €

Produkto aprašymas

Preparatas pasižymi instrumentus tausojančiomis savybėmis, todėl tinka chirurginiams instrumentams, endoskopams, medicininių prietaisų optinėms dalims, anesteziologinei įrangai  taip pat keramikiniams, stikliniams, aliumininiams, kitų spalvotų metalų, guminiams(įsk.lateksą ir silikoną) ir plastikiniams instrumentams dezinfekuoti. Preparatu galima dezinfekuoti ultragarsiniuose įrenginiuose, apruošti endoskopus rankiniu būdu arba cirkuliaciniuose įrenginiuose.
Taip pat Korsolex plus tirpalai tinka medicininių atliekų nukenksminimui (švirkštams, adatoms, skalpeliams, kraujo perpylimo sistemoms, tvarsliavai, biologiniams skysčiams)
 
 
NAUDOJIMO BŪDAS
Kadangi preparatas pasižymi labai stipriomis valymo savybėmis, tai į darbinius tirpalus nereikia papildomai dėti valiklių.Korsolex plus darbiniai tirpalai pakartotinai yra naudojami 7 dienas.
Panaudoti instrumentai (jeigu reikia išardomi) užmerkiami uždaruose induose į atitinkamos koncentracijos tirpalą ir išlaikoma reikiama ekspozicija. Išimti instrumentai iš dezinfekcinio tirpalo gerai nuplaunami geriamu vandeniu. Rekomenduojama perplauti distiliuotu vandeniu. Po to instrumentai džiovivinami ir sterilizuojami.

Pin it
Google+