Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/dantupri/domains/pardes.lt/public_html/catalog/model/buyeraccount/google_identity_toolkit.php on line 64Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/dantupri/domains/pardes.lt/public_html/catalog/model/buyeraccount/google_identity_toolkit.php on line 64 Besisukančių instrumentų dezinfekcijai ir valymui KORSOLEX BOHRERBAD 2 l. - Pardes – Odontologinių medžiagų parduotuvė
Pardes – Odontologinių medžiagų parduotuvė
Prekių krepšelis yra tuščias
Prisijungti | Registracija
Registracija >

Prisijungti

Dėmesio: jungiantis per Google ir Facebook jokie privatūs duomenys ir slaptažodžiai neperduodami į Pardes.lt sistemą. Google ir Facebook sistemos tik autorizuoja ir gražina patvirtinijmo kodą Pardes.lt sistemai.

Naujienos

Seminaras: Stiklo pluoštas... / ‘03-23

Seminaras: "Stiklo pluoštas kasdieniniame odontologo darbe - greitai ir lengvai" Praėjusį

Dantų šepetuko laikymas / ‘06-15

  Dantų šepetuko laikymas tamsioje vietoje skatina greitesnį mikrobų plitimą. A

Besisukančių instrumentų dezinfekcijai ir valymui KORSOLEX BOHRERBAD 2 l.

Besisukančių instrumentų  dezinfekcijai ir valymui KORSOLEX BOHRERBAD 2 l.
  • Besisukančių instrumentų  dezinfekcijai ir valymui KORSOLEX BOHRERBAD 2 l.
18.00 €
Be mokesčių: 14.88 €

Produkto aprašymas

Dezinfekuoti ir valyti besisukančius instrumentus: grąžtus, frezas, šlifavimo diskus (plieninius ir deimantinius), dantų šaknų kanalų instrumentus, elastingus poliruoklius, antgalius (sidabrinius, nikeliuotus) ir pan. Instrumentams iš aliuminio ir kitų alkoholiui ir šarmams neatsparių medžiagų dezinfekuoti Korsolex Bohrerbad netinka. Tokių instrumentų dezinfekcijai naudokite Korsolex plus tirpalus (3,0% - 15 min.;   2,0% - 30 min.; 1,0% - 60 min.).
 
NAUDOJIMO BŪDAS
Po panaudojimo instrumentai turi būti tuojau pat dedami į Korsolex Bohrerbad tirpalą. Negalima į tirpalą pilti papildomai kitų valiklių. Dezinfekcijos laikas skaičiuojamas nuo įdėto paskutinio instrumento. Nerekomenduojama instrumentų laikyti tirpale ilgiau nei numatyta.
Instrumentų dezinfekcijos laikas – 15 minučių.
Po dezinfekcijos, išimti instrumentai sudedami džiūti ant popierinės servetėlės. Išimtų instrumentų plauti vandeniu negalima, nes jie gali pradėti rūdyti.
Korsolex Bohrerbad tirpalai gali būti naudojami pakartotinai 5 dienas.
Stipriai užteršti baltymais tirpalai keičiami kasdien.

Pin it
Google+