Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/dantupri/domains/pardes.lt/public_html/catalog/model/buyeraccount/google_identity_toolkit.php on line 64Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/dantupri/domains/pardes.lt/public_html/catalog/model/buyeraccount/google_identity_toolkit.php on line 64 Preparatas greitai paviršių dezinfekcijai BACILLOL AF 5 l. - Pardes – Odontologinių medžiagų parduotuvė
Pardes – Odontologinių medžiagų parduotuvė
Prekių krepšelis yra tuščias
Prisijungti | Registracija
Registracija >

Prisijungti

Dėmesio: jungiantis per Google ir Facebook jokie privatūs duomenys ir slaptažodžiai neperduodami į Pardes.lt sistemą. Google ir Facebook sistemos tik autorizuoja ir gražina patvirtinijmo kodą Pardes.lt sistemai.

Naujienos

Seminaras: Stiklo pluoštas... / ‘03-23

Seminaras: "Stiklo pluoštas kasdieniniame odontologo darbe - greitai ir lengvai" Praėjusį

Dantų šepetuko laikymas / ‘06-15

  Dantų šepetuko laikymas tamsioje vietoje skatina greitesnį mikrobų plitimą. A

Preparatas greitai paviršių dezinfekcijai BACILLOL AF 5 l.

 Preparatas greitai paviršių dezinfekcijai BACILLOL AF 5 l.
  •  Preparatas greitai paviršių dezinfekcijai BACILLOL AF 5 l.
30.00 €
Be mokesčių: 24.79 €

Produkto aprašymas

Nedidelių  paviršių ir daiktų greitai dezinfekcijai .Tinka patalpoms, kuriose didelė hepatito B ir ŽIV rizika ar reikalinga greita paviršių dezinfekcija - procedūriniams, stomatologų, ginekologų, kitų gydytojų kabinetams, ligoninių, ambulatorijų ir poliklinikų patalpoms, laboratorijoms, hemodializės, intensyvios terapijos skyriams, farmacijos pramonėje ir kt. Galima greitai dezinfekuoti sunkiai prieinamus nedidelius paviršius, daiktus ir įrengimus: kušetes, neštuvus, operacinių stalus, vežimėlius, stetoskopus, kraujospūdžio matavimo aparatus, operacinės avalynę ir kt. Bacillol AF sudėtyje yra tik alkoholiai, todėl preparatas ypač tinka maisto ruošimo ir gamybos srityje, nes išlaikius ekspoziciją, maistas gali tiesiogiai liestis su dezinfekuotu paviršiumi. Taip pat Bacillol AF naudojamas kirpyklose: plaukų kirpimo mašinėlėms, šukoms, plaukų kirpimo žirklėms, instrumentams, mažiems paviršiams ir visur,  kur reikalinga greita dezinfekcija.

NAUDOJIMAS. Bacillol AF yra paruoštas naudojimui. Juo reikia pilnai ir vienodai apipurkšti arba suvilgyti paviršių. Tam naudojami specialūs išpurškėjai. Preparatą išpurškus, rekomenduojama  nušluostyti  Bacillol AF sudrėkinta servetėle. Taip pasiekiamas optimalus dezinfekcijos rezultatas. Nedideliems paviršiams sunaudoti iki 50ml/m2 preparato,  dezinfekuojant sienas, grindis - iki 100ml/m2. Nenaudoti paviršių, jautrių spiritui, dezinfekcijai.

5l.


Pin it
Google+