Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/dantupri/domains/pardes.lt/public_html/catalog/model/buyeraccount/google_identity_toolkit.php on line 64Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/dantupri/domains/pardes.lt/public_html/catalog/model/buyeraccount/google_identity_toolkit.php on line 64 Контакты - Pardes – odontological materials electronic shop
Pardes – odontological materials electronic shop
Корзина пуста
Вход | Регистрация
Регистрация >

Вход

Внимание: текст отказа от ответственности

Ассортимент товаров

Стоматологам

Для пациентов

CURAPROX

Swiss Smile

Kарьера

Новости

Dantų šepetuko laikymas / ‘06-15

  Dantų šepetuko laikymas tamsioje vietoje skatina greitesnį mikrobų plitimą. A

Контакты

 

 

UAB "Pardes"                   Rekvizitai

Bangų 32, Klaipėda
LT-91251
Tel: +370 46 431203
Tel: +370 46 259810
Faksas: +370 46 312379
El. paštas: info@pardes.lt

UAB "Pardes" Kauno filialas

Raudondvario pl. 141, Kaunas

 
Įmonės kodas: 140944485
PVM kodas: LT409444811
Bankas: AB "Šiaulių bankas"
Banko kodas: 71805
A/S: LT527180500014467359

 

 
Greta Raslavičienė
Pardavimų vadovė
Mob.tel.: +370 611 17083
El. paštas: greta@pardes.lt
 

 

 

 
 

 

Rita Bulotienė  
Produktų reklamavimas ir pardavimas Kaune, Jonavoje, Marijampolėje,
Elektrėnuose, Vilkaviškije, Prienuose
Mob. tel:   +370 620 67587
El. paštas: rita@pardes.lt
 
Irma Puronienė
Produktų reklamavimas ir pardavimas Šiauliuose, Kupiškyje, Rokiškyje,
Utenoje, Anykščiuose
Mob. tel: +370 674 95619
El. paštas: irma@pardes.lt
 
Justė Motiejūnienė
Produktų reklamavimas ir pardavimas Vilniuje
Mob. tel.: +370 620 77350
El paštas: 
 

Goda Povilaitytė
Produktų reklamavimas ir pardavimas Klaipėdoje,
Gargžduose, Kretingoje, Mažeikiuose, Plungėje, Telšiuose
Mob. tel.:+370 610 40953
El. paštas: goda@pardes.lt
 
Neringa Šimkienė  
Produktų reklamavimas ir pardavimas Klaipėdoje, Šilutėje,
Palangoje, Šilalėje, Tauragėje, Jurbarake, Kelmėje, Raseiniuose,
Skuode, Pagėgiuose
Mob. tel: +370 620 33567
El paštas: neringa@pardes.lt
 
 

 

 

Ieva Pečiukaitė-Gelčienė

Produktų reklamavimas ir pardavimas Kaune, Kazlų rūdoje, Kėdainiuose,

Panevėžyje, Pasvalyje, Ukmergėje, Šakiuose, Alytuje, Vilniuje,

Širvintose, Varėnoje, Lazdijuose, Druskininkuose, Anykščiuose.

Mob. tel: +370 616 44046
El.paštas: ieva@pardes.lt
   

 

 
 
 
 

 

Google+