Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/dantupri/domains/pardes.lt/public_html/catalog/model/buyeraccount/google_identity_toolkit.php on line 64Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/dantupri/domains/pardes.lt/public_html/catalog/model/buyeraccount/google_identity_toolkit.php on line 64 CURAPROX CURAbaby kramtukas-barškutis, mėlynas - Pardes – Odontologinių medžiagų parduotuvė
Pardes – Odontologinių medžiagų parduotuvė
Prekių krepšelis yra tuščias
Prisijungti | Registracija
Registracija >

Prisijungti

Dėmesio: jungiantis per Google ir Facebook jokie privatūs duomenys ir slaptažodžiai neperduodami į Pardes.lt sistemą. Google ir Facebook sistemos tik autorizuoja ir gražina patvirtinijmo kodą Pardes.lt sistemai.

Naujienos

Seminaras: Stiklo pluoštas... / ‘03-23

Seminaras: "Stiklo pluoštas kasdieniniame odontologo darbe - greitai ir lengvai" Praėjusį

Dantų šepetuko laikymas / ‘06-15

  Dantų šepetuko laikymas tamsioje vietoje skatina greitesnį mikrobų plitimą. A

CURAPROX CURAbaby kramtukas-barškutis, mėlynas

CURAPROX CURAbaby kramtukas-barškutis, mėlynas
  • CURAPROX CURAbaby kramtukas-barškutis, mėlynas
  • CURAPROX CURAbaby kramtukas-barškutis, mėlynas
11.58 €
Be mokesčių: 9.57 €

Produkto aprašymas

Pasirūpinkite savo vaiku – sveiki ir gražūs dantys visam gyvenimui!

Pirmieji gyvenimo mėnesiai yra labai svarbūs:  įvairių pojūčių stimuliacija turi įtakos kūdikio protiniam ir fiziniam vystymuisi. 

Ypač svarbus  kūdikystės periodas -  dantų dygimas. Kuo įvairesnė stimuliacija (įvairių formų ir kietumo paviršių čiulpimas, kandimas), tuo geresnis žandikaulio ir dantukų vystymasis, bei mažesnis niežulys ir skausmas. Pirma teigiama patirtis išliks atmintyje ir lydės vaiką visą gyvenimą.

„Curaprox“ kramtukas – išradinga kramtuko, masažinio dantų šepetėlio ir barškučio kombinacija. Jau nuo antro mėnesio šis kramtukas stimuliuoja kūdikį per regos, klausos ir lietimo pojūčius. Pirmųjų dantukų augimo metu šis kramtukas yra nepralenkiamas: skatina kraujo apytaką, mažina skausmą ir maloniu bei žaismingu būdu pratina kūdikį valytis dantis. Skausmą malšinančių tepaliukų greičiausiai neprireiks, o ir Jūsų kūdikis bus mažiau dirglus.

Šį kramtuką patogu laikyti vaikui - jis ypač lengvas ir todėl saugus. „Curaprox“ kramtukas buvo sukurtas bendradarbiaujant su Šveicarijos Berno universiteto dantų klinikos odontologais ir ortodontais bei apdovanotas prizu už mokslinius tyrimus.

 


Pin it
Google+