Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/dantupri/domains/pardes.lt/public_html/catalog/model/buyeraccount/google_identity_toolkit.php on line 64Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/dantupri/domains/pardes.lt/public_html/catalog/model/buyeraccount/google_identity_toolkit.php on line 64 Burnos skalavimo skystis CURASEPT ADS Perio - Pardes – Odontologinių medžiagų parduotuvė
Pardes – Odontologinių medžiagų parduotuvė
Prekių krepšelis yra tuščias
Prisijungti | Registracija
Registracija >

Prisijungti

Dėmesio: jungiantis per Google ir Facebook jokie privatūs duomenys ir slaptažodžiai neperduodami į Pardes.lt sistemą. Google ir Facebook sistemos tik autorizuoja ir gražina patvirtinijmo kodą Pardes.lt sistemai.

Naujienos

Seminaras: Stiklo pluoštas... / ‘03-23

Seminaras: "Stiklo pluoštas kasdieniniame odontologo darbe - greitai ir lengvai" Praėjusį

Dantų šepetuko laikymas / ‘06-15

  Dantų šepetuko laikymas tamsioje vietoje skatina greitesnį mikrobų plitimą. A

Burnos skalavimo skystis CURASEPT ADS Perio

Burnos skalavimo skystis CURASEPT ADS Perio
10.95 €
Be mokesčių: 9.05 €

Produkto aprašymas

CURASEPT ADS Perio- inovatyvus skalavimo skystis, turintis unikalią formulę, kurios sudėtyje yra PVP-VA polimerai ir hialurono rūgštis (HA). Šie ingridientai sukuria apsauginį sluoksnį ant gleivinės ir dantenų, kuris neleidžia bakterijoms prilipti ir daugintis, bei skatina audinių regeneraciją. Patentuota ADS chlorheksidino sistema slopina apnašų formavimąsi ir veikia antibakteriškai iki 10 valandų.

CURASEPT ADS Perio padeda sumažinti pooperacinį skausmą, pagreitina gijimo procesą. Patentuota ADS sistema išlaiko natūralų dantų baltumą ir nekeičią skonio receptorių.

Curasept ADS Perio naudojamas:
  • gingivito, periodontito profilaktikai, bei gydymui;
  • skatina periodontinių žaizdų gyjimą;
  • dantenų uždegimui gydyti;
  • po chirurgijos procedūrų.

Pin it
Google+