Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/dantupri/domains/pardes.lt/public_html/catalog/model/buyeraccount/google_identity_toolkit.php on line 64Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/dantupri/domains/pardes.lt/public_html/catalog/model/buyeraccount/google_identity_toolkit.php on line 64 CURASEPT ADS 705 dantų pasta su chlorheksidinu (0,05%) 75g - Pardes – Odontologinių medžiagų parduotuvė
Pardes – Odontologinių medžiagų parduotuvė
Prekių krepšelis yra tuščias
Prisijungti | Registracija
Registracija >

Prisijungti

Dėmesio: jungiantis per Google ir Facebook jokie privatūs duomenys ir slaptažodžiai neperduodami į Pardes.lt sistemą. Google ir Facebook sistemos tik autorizuoja ir gražina patvirtinijmo kodą Pardes.lt sistemai.

Naujienos

Seminaras: Stiklo pluoštas... / ‘03-23

Seminaras: "Stiklo pluoštas kasdieniniame odontologo darbe - greitai ir lengvai" Praėjusį

Dantų šepetuko laikymas / ‘06-15

  Dantų šepetuko laikymas tamsioje vietoje skatina greitesnį mikrobų plitimą. A

CURASEPT ADS 705 dantų pasta su chlorheksidinu (0,05%) 75g

CURASEPT ADS 705 dantų pasta su chlorheksidinu (0,05%) 75g
  • CURASEPT ADS 705 dantų pasta su chlorheksidinu (0,05%) 75g
  • CURASEPT ADS 705 dantų pasta su chlorheksidinu (0,05%) 75g
8.00 €
Be mokesčių: 6.61 €

Produkto aprašymas

Dantų pasta kraujuojančių dantenų profilaktikai, breketų, katūnėlių ir tiltų turėtojams, po profesionalios burnos higienos, apnašų ir bakterijų kiekiui sumažinti.

Intensyviai apsaugo nuo apnašų ir saugo natūralų dantų baltumą. Dantų pastoje nėra SLS (Sodium Lauryl Sulfate). Patentuota ADS sistema žymiai sumažina spalvos kitimo riziką ir skonio pakitimą. Nesukelia deginančio ir dirginančio efekto, nes sudėtyje nėra alkoholio.

Dantų gelį naudoti apie 2 mėnesius. Prireikus ilgesnio vartojimo, pasitarti su savo dantų gydytojui. Tik išoriniam vartojimui. Saugoti nuo vaikų. Laikyti vėsioje, tamsioje vietoje. Suvartojus liekanas tinkamai pašalinti.

 


Pin it
Google+