Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/dantupri/domains/pardes.lt/public_html/catalog/model/buyeraccount/google_identity_toolkit.php on line 64Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/dantupri/domains/pardes.lt/public_html/catalog/model/buyeraccount/google_identity_toolkit.php on line 64 CURAPROX ENZYCAL dantų pasta dantų ėduonies profilaktikai, 75 ml - Pardes – Odontologinių medžiagų parduotuvė
Pardes – Odontologinių medžiagų parduotuvė
Prekių krepšelis yra tuščias
Prisijungti | Registracija
Registracija >

Prisijungti

Dėmesio: jungiantis per Google ir Facebook jokie privatūs duomenys ir slaptažodžiai neperduodami į Pardes.lt sistemą. Google ir Facebook sistemos tik autorizuoja ir gražina patvirtinijmo kodą Pardes.lt sistemai.

Naujienos

Seminaras: Stiklo pluoštas... / ‘03-23

Seminaras: "Stiklo pluoštas kasdieniniame odontologo darbe - greitai ir lengvai" Praėjusį

Dantų šepetuko laikymas / ‘06-15

  Dantų šepetuko laikymas tamsioje vietoje skatina greitesnį mikrobų plitimą. A

CURAPROX ENZYCAL dantų pasta dantų ėduonies profilaktikai, 75 ml

CURAPROX ENZYCAL dantų pasta dantų ėduonies profilaktikai, 75 ml
 • CURAPROX ENZYCAL dantų pasta dantų ėduonies profilaktikai, 75 ml
6.50 €
Be mokesčių: 5.37 €

Produkto aprašymas

Dantų pasta „Enzycal“ - tai dviguba apsauga nuo dantų ėduonies su natūraliais seilių fermentais ir fluoridu.

Priežastys, kodėl reikėtų naudoti šią dantų pastą:

 1. Datų pasta neturi būti kenksminga ar kenkti dantų emaliui
  Be SLS burnos gleivinė yra saugi ir turi daug mažiau opų.
  Ne taip, kaip beveik visos dantų pastos, Enzycal neturi natrio laurilio sulfato (Sodium Lauryl Sulphate - SLS). SLS yra labai stiprus ir agresyvus putų valiklis, kuris dažniausiai naudojamas buitiniuose plovikliuose, automobilių variklių plovimo skysčiuose.
  SLS paveikia burnos gleivinės ląsteles ir patenka į mūsų organizmą. Kol kas nėra įrodyta ar SLS patekęs į organizmą gali sutrikdyti žmogaus sveikatą, bet žalingas poveikis burnos gleivinės ląstelėms akivaizdus.
  Nepaisant patvirtinimo dėl SLS žalos, beveik visose dantų pastose SLS aptinkamas. SLS patekęs į burnos ertmę atakuoja gleivinės ląsteles, kas sukelia gleivinės išplonėjimą bei abrazijas, kurių pasekmėje susiformuoja skausmingos burnos gleivinės opelės, dar kitaip vadinamos aftos.
  Enzycal yra mažo abrazyvumo dantų pasta. 
  Jos RDA skaičius siekia 50, todėl pasta yra intensyvus, tačiau švelnus valiklis. Didžioji dalis pastų dėl savo grūdėtos sudėties braižo emalį. Tiesa, jog tam tikras grūdėtumas padeda pašalinti apnašas, tačiau jei pasta yra per daug grūdėta, danties emalis yra nušlifuojamas. Dantų pastos grūdėtumą nusako RDA (santykinės dentino abrazijos skaičius), kuo jis aukštesnis, tuo didesnis apnašų pašalinimo efektas. Patariama nenaudoti dantų pastų, kurių RDA aukštesnis nei 80. Jei jūsų nevargina dantų jautrumas, patariame naudoti dantų pastą su RDA nuo 40 iki 70.
 2. Dantų pasta turėtų būti švelni
  Įprastinės dantų pastos turi stiprų skonį- dažnai jis toks stiprus, kad sutrikdo skonį. Stiprių lakiųjų skonio stipriklių perteklius gali išgraužti burnos gleivinę. Dėl šios priežasties Enzycal savo sudėtyje turi minimalų kiekį mentolio, o lakiųjų medžiagų, kurios gali pakenkti burnos gleivinei, iš viso nėra. Valantis dantis su Enzycal, espresso kava ir apelsinų sultys turi tokį skonį, koks yra iš tikrųjų.
 3. Dantų pasta turėtų stiprinti natūralią apsauginę seilių funkciją
  Dėl savo natūralių fermentų ir mineralų seilės apsaugo dantis, dantenas, liežuvį ir burnos gleivinę nuo apnašų ir bakterijų. Jos neutralizuoja burnos gleivinės Ph, kovoja su kenksmingomis bakterijomis ir padeda apsisaugoti nuo burnos ligų. Seilės nuolat mineralizuoja dantų emalį, sukurdamos natūralų apsauginį sluoksnį aplink dantis, gydo dantenų žaizdeles. Visdėlto, ši natūrali apsaugos sistema gali būti sutrikdyta, vartojant per daug cukraus,
  rūgšties turinčių gėrimų, alkoholio ar nikotino.
  Enzycal savo sudėtyje turi fermentų, kurie atlieka šias funkcijas:
  1. fermentas - Amilogliukosidazė - trukdo naujų apnašų susidarymui
  2. fermentas - Gliukoseoksidazė - kovoja su kenksmingomis bakterijomis
  3. fermentas - Laktoperoksidazė - slopina bakterijų augimą
 4. Dantų pastoje turi būti fluorido
  Fluoridas sustiprina dantų emalį ir apsaugo nuo rūgščių, mineralizuoja kalcio netekusio danties emalį. Fluoridas slopina kenksmingų apnašų ir bakterijų dauginimąsi, taip užkirsdamas kelią dantų ėduoniui. Enzycal sudėtyje yra 950 ppm natrio fluorido.

 


Pin it
Google+